Contacteer ons

Wie is wie?

Voorzitter: Inge Hofkens (0477/435915) voorzitter@hcnk.be

Secretariaat: Philippe Boey (0470/522835) secretariaat@hcnk.be

Financiën: Philippe Verhoeven (0476/490854) finance@hcnk.be

Sponsoring en communicatie: James van Roosmalen (+316/55197277) sponsoring@hcnk.be

Sportief beleid: Iwan Vervoort (0470/220780) sportief@hcnk.be

Exploitatie en toernooien: Eric Haenen (+316/12145386) exploitatie@hcnk.be

Evenementen: Christine Peeters (0471/208502) evenementen@hcnk.be

Marketing: Vivien Marijnissen (316/14305254) marketing@hcnk.be

Teammanagers:

U7 Boys:

  • Wesley De Jonghe +32 471 69 19 47

U8 Girls:

  • Ann Van der Voort +32 473 83 85 90

U10 Girls:

  • Mariola Jansen +31 6 12 22 17 50
  • Susanne Rodenburgh-DeWit +32 474 17 36 10

U10 Boys:

  • Ils Aerts +32 0495 76 66 02

U11 Girls:

  • Bart Brosens +32 494 68 05 42

U12 Boys:

  • Hugo Bom +32 495 10 11 55
  • Kristof Bouve +32 476 86 09 59

U14 Girls:

  • Wim Daemen +32 498 46 46 96
  • Thomas Benders +32 484 77 12 12 

U14 Boys:

  • Francois Willemssen +32 486 94 87 01
  • Kristof Bouvé +32 476 86 09 59

U16 Girls:

  • Karin Leijten +31 6 42 09 80 03

U19 Girls:

  • Katja Zondervan +32 474 31 80 28
  • Nadine Willemsen +32 478 23 87 00

U19 Boys:

  • Edwin Schapendonk +31 6 22 23 87 39
  • Annick Loos tel: +32 496 444 227

Ladies:

  • Gert Van den Bogaert +32 478 20 51 98

IBAN: BE36736028898081

BTW nr.: BE0662829308

Aangifteformulier lichamelijke ongevallen: http://www.hockeyvl.be/tiny_mce/plugins/filemanage...

GDPR verklaring


Waar kan u ons vinden?

  • Terrein:
    Kunstgrasveld Spijker (naast Sporthal De Zevensprong)
    Gelmelstraat 74a, 2320 Hoogstraten

    Administratieve zetel:
    De Kampelaar 13, 2320 Hoogstraten

  • info@hcnk.be