Contacteer ons

Wie is wie?

Voorzitter: Inge Hofkens (0477/435915) voorzitter@hcnk.be

Secretariaat: Tinne Van Den Heuvel (0472/492673)  secretariaat@hcnk.be

Financiën: Philippe Verhoeven (0476/490854) finance@hcnk.be

Sponsoring: Mariska Zandvliet (+316/11604549) sponsoring@hcnk.be

Sportief beleid: Iwan Vervoort (0470/220780) sportief@hcnk.be 

Technische coördinatie: Hans Bienert (0479/919305) tc@hcnk.be

Exploitatie en toernooien: Eric Haenen (+316/12145386) hcnkevents@hotmail.com

Evenementen: Christine Peeters (0471/208502) evenementen@hcnk.be

Marketing en communicatie: Vivien Marijnissen (+316/14305254) marketing@hcnk.be

Teammanagers:

U8 Girls

  • Tom Dierckx +32 475 67 13 79

U8 Boys:

  • Elke Beckers +32 479 81 22 18

U9 Girls:

  • Ann Van der Voort +32 473 83 85 90
  • Dorien Adriaensen +32 476 69 56 25

U10 Girls:

  • Mariola Jansen +31 6 12 22 17 50
  • Susanne Rodenburgh-DeWit +32 474 17 36 10

U10 Boys:

  • Ils Aerts +32 0495 76 66 02
  • Ward Boeckx +32  498 33 86 24

U12 Girls:

  • Bart Brosens +32 494 68 05 42
  • Jan Verschueren +32 497 21 90 10

U12 Boys:

  • Hugo Bom +32 491 64 46 17
  • Danielle De Haeck +32 491 64 46 12

U14 Girls:

  • Iwan Vervoort +32 470 22 07 80

U14 Boys:

  • Francois Willemssen +32 486 94 87 01
  • Kristof Bouvé +32 476 86 09 59

U16 Girls:

  • Karin Leijten +31 6 42 09 80 03
  • Wim Daemen +32 498 46 46 96

U19 Girls:

  • Katja Zondervan +32 474 31 80 28
  • Bjorn Vannunen +31 6 15 86 95 48

U19 Boys:

  • Edwin Schapendonk +31 6 22 23 87 39
  • Annick Loos +32 496 44 42 27

Ladies:

  • Gert Van den Bogaert +32 478 20 51 98

Heren:

  • Jens Maes +32 471 61 95 95

    IBAN: BE36736028898081

    BTW nr.: BE0662829308

    Aangifteformulier lichamelijke ongevallen: http://www.hockeyvl.be/tiny_mce/plugins/filemanage...

    GDPR verklaring


    Waar kan u ons vinden?

    • Terrein:
      Kunstgrasveld Spijker (naast Sporthal De Zevensprong)
      Gelmelstraat 74a, 2320 Hoogstraten

      Administratieve zetel:
      De Kampelaar 13, 2320 Hoogstraten

    • info@hcnk.be